Про нас


Про SLEEP&GO

Ми молоді і амбітні, а значить повні крутих ідей і будуємо грандіозні плани! Sleep&Go це невелика команда, нас простіше назвати сім'єю 🤗 Кожен день ми приймаємо в нашу сім'ю кожного, хто натискає кнопку "Купити" і розуміємо, що ми робимо потрібну, добру справу, адже Ви повертаєтеся до нас знову і знову 🥰 за новою піжамкою, легким і приємним сервісом!
Ми не фабрика, не ательє і не масовий бренд. Нам просто подобається створювати щось унікальне, красиве і якісне. Наша філософія тісно переплітається зі свободою і любов'ю.

ЗВІДКИ МИ

Бренд Sleep&Go зародився у кінці 2020 року у Харкові, де концентрація різних швейних цехів і фабрик на квадратний метр перевищує їх загальна кількість в інших містах України. Саме тут ми знайшли для себе команду висококласних майстрів, що роблять величезну роботу, і створюють шедеври для Вас, за що ми їм щиро вдячні!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

- Ми також як і Ви робимо покупки в інтернеті і оффлайн магазинах. У кожного є свій улюблений магазин і любимо ми його з різних причин, десь товари класної якості, десь чудове обслуговування і море подарунків. Але, погодьтеся, таких магазинів не так вже й багато, навіть в інтернеті. Так ось, ми тут подумали - хороших магазинів має бути більше і створили Sleep&Go!

- Поліестер, шовк Армані, штучний італійський шовк ... Хіба з таких матеріалів повинен бути зроблений одяг, який Ви щодня носите вдома? Ринок завалений подібними виробами з ненатуральних тканин і, звичайно ж, на них є попит. Штучні тканини дешеві, їх легко обробляти, з них легко шити одяг будь-якого крою, деякі з них довговічніше своїх натуральних аналогів. Але вони не дають кількох важливих речей - повсякденного комфорту, безпеки для шкіри і такого ніжного затишку, на що здатні тканини з натуральної сировини. Sleep&Go обіцяє, ви ніколи не знайдете в нашому асортименті моделей з ненатуральних тканин!

- Завдяки використанню натуральних матеріалів у всій своїй продукції, включаючи упаковку, ми також робимо свій внесок у підтримку екології та позитивно впливаємо на навколишнє середу.

- Ми всі цінуємо час. Немає бажання витрачати його на те що не приносить користі або задоволення. Це ж відноситься і до покупок в інтернеті. Ми в Sleep&Go вважаємо, що в світі інтернет-магазинів пора щось змінювати. Впевнені, не тільки ми вважаємо, що дзвінки для підтвердження замовлення повинні піти в небуття. Ми живемо в майбутньому, вже зараз. Навколо колосальні можливості для того, щоб зробити цей світ простіше. Що ж, ми цим займемося, як мінімум в області покупок в інтернеті 😉

- Made in Ukraine - як багато для нас означає ця фраза. Ми пишаємося тим, що створюємо приголомшливі речі для дівчат нашої чудової батьківщини і, тим самим, підтримуємо локальне виробництво.

- Ну, і нарешті дуже важливий фактор, ми любимо те що ми робимо. Створюючи новий виріб ми ділимося своєю любов'ю з Вами. Нехай з вами завжди буде часточка добра і любові.

Виробництво

У нас своє виробництво, на якому щодня трудяться фанати своєї справи. З любов'ю до кожної ниточки, з турботою про кожну дівчинку.

Тканини

Віддаємо перевагу тільки натуральним тканинам, адже ти заслуговуєш якості.

Наша еко упаковка

Ми любимо практичні і екологічні речі. Тому всі ваші замовлення дбайливо пакуються в ось такі сумочки.