Політика повернення товару та коштів

Обмін

Ви можете обміняти придбаний у нас товар на іншу модель, поміняти колір або розмір. Для здійснення повернення:

1. Напишіть нашому менеджеру на пошту contact@sleepandgo.com.ua або в чат (якщо він доступний), щоб отримати необхідні інструкції.
2. Обмін здійснюється за наш рахунок.
3. Після отримання виробу ми перевіряємо його товарний вигляд, після чого відправляємо Вам товар в обумовленому кольорі/розмірі.


Повернення

Якщо товар з якоїсь причини не підійшов, його можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки.

Звертаємо Вашу увагу, що піжами відносяться до натільної білизни, яке по закону України про поверенення входять до группи товарів, що не підлягають поверненню. Ми маємо повне право відмовити у поверненні, що в деяких випадках дійсно має місце бути. Але ми розуміємо, що купуючи одяг в інтернеті непросто визначити чи підійде конкретна модель саме Вам. Тому Sleep&Go йде на зустріч і приймає повернення у тому випадку, якщо він відбувається після першої примірки, тобто піжама не була в експлуатації і зберегла усі бірки та лейбли. Рекомендуємо Вам приймати рішення про повернення у перші дні після отримання товару.

Для того щоб повернути товар:

1. Напишіть нашому менеджеру на пошту contact@sleepandgo.com.ua або в чат (якщо він доступний), щоб отримати необхідні інструкції
2. Доставка товару, що поверається, здійснюється за рахунок покупця.
3. Після отримання виробу, ми перевіряємо його товарний вигляд і за твоїм бажанням або робимо обмін, або повертаємо повну вартість покупки.

!Важливо!
Відрізнити виробничий брак від експлуатаційного дуже просто, і в разі підтвердження першого ми відшкодуємо вартість товару.
Поверненню та обміну не підлягають вироби були в експлуатації і втратили товарний вигляд, а так само зшиті або скориговані за індивідуальними мірками - про це ми попереджаємо кожну клієнтку.
Вироби, які не підійшли за розміром і фасоном, але зберегли товарний вигляд, проходять перевірку якості, волого-теплову обробку і заново пакуються в очікуванні майбутньої володарки