Про нас

Ми молоді та амбітні, а отже сповнені крутих ідей і будуємо грандіозні плани! Sleep&Go це сім'я, в якій кожен на своєму місці. Ми звикли піклуватися один про одного, ця звичка переноситься і на наш бренд, і на наших робітніків, і на наших покупців. 

Концепція Sleep&Go полягає в універсальності одягу. Більшість з наших моделей ви можете вдягнути як на вулицю, так і носити вдома. Тому одяг від Sleep&Go такий гарний. Те що, на перший погляд, є домашнім одягом насправді виглядає як святкове вбрання!

Ми не зовсім масовий бренд, проте унікальний і природолюбивий. Ми маємо контрольоване виробництво та тестуємо одяг на собі, перед його виходом в світ. Нам подобається створювати щось унікальне, гарне та якісне. Саме тому ми шиємо лаконічні і в той же час привабливі моделі максимально використовуючи якісні натуральні тканини. Наша філософія - це любов до самої себе.

ЗВІДКИ МИ

Бренд Sleep&Go зародився наприкінці 2020 року в Харкові, але наразі, через повномаштабне вторгнення росії в Україну, ми вимушені були переїхати до Тернополя, де розпочали все майже спочатку. Але ми віримо в себе, в нашу Перемогу, допомогаємо нашим воїнам та продовжуємо свою улюблену справу, - якісно та гарно вдягати наших дівчат!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

- Ми також як і Ви робимо покупки в інтернеті та офлайн магазинах. У кожного є свій улюблений магазин і любимо ми його з різних причин, десь товари класної якості, десь шалене обслуговування та море подарунків. Але, погодьтеся, таких магазинів не так багато, навіть в інтернеті. Так от, ми тут подумали – хороших магазинів має бути більше і створили Sleep&Go!

- Поліестер, шовк Армані, акрил... Хіба з таких матеріалів має бути одяг, який ви щодня носите вдома? Ринок завалений подібними виробами з ненатуральних тканин і, звичайно, на них є попит. Штучні тканини дешеві, їх легко обробляти, з них легко шити одяг будь-якого крою, деякі з них довговічніші за свої натуральні аналоги. Але вони не дають кількох важливих речей – повсякденного комфорту, безпеки для шкіри та такого ніжного затишку, на що здатні тканини з натуральної сировини. Зрозумійте нас правильно, ми не проти синтетики, вона незамінна в деяких видах одягу (наприклад, спортивному), але ви не маєте постійно в ньому перебувати, у тому числі вдома. Тіло має дихати, особливо під час сну.

- Завдяки використанню натуральних матеріалів у всій своїй продукції, включаючи упаковку, ми також вносимо свій внесок у підтримку екології та позитивно впливаємо на навколишнє середовище.

- Ми всі цінуємо час. Немає бажання витрачати його на те, що не приносить користь або задоволення. Адже це стосується і покупок в інтернеті. Ми в Sleep&Go вважаємо, що у світі інтернет-магазинів час щось міняти. Впевнені, не лише ми вважаємо, що дзвінки для підтвердження замовлення мають піти у небуття. Ми живемо у майбутньому, вже зараз. Навколо колосальні можливості для того, щоб зробити цей світ простішим. Тому ми намагаємось полегшити вибір та спростити сам процес покупки одягу від потрапляння на сайт до отримання у ваші руки😉

- Made in Ukraine – як багато для нас означає ця фраза. Ми пишаємося тим, що створюємо чудові речі для дівчат нашої чудової батьківщини і тим самим підтримуємо локальне виробництво.

- Ну, і нарешті дуже важливий фактор, ми любимо те, що ми робимо. Створюючи новий виріб, ми ділимося своєю любов'ю з Вами. Нехай з вами завжди буде частка добра і любові.