Візьми участь у підтримці

Маючи можливість та бажання хоч якось допомагати нашим воїнам, а також постраждалим від ракетних терактів з боку росії ми організували благодійну акцію. В центрі цієї акції, створені нами, патріотичні шопери з мінімалістичним дизайном.

100% прибутку з продажу цих шоперів кожні два тижні ми переказуємо до одного з фондів або волонтерів, яким ми довіряємо. Звіти публікуються на нашій сторінці в Instagram.

Хочеш допомогти не купуючи сумку?

Це прекрасне бажання! Ми не маємо прямих виходів на організації, що співпрацюють з ЗСУ, і не збираємо кошти для самостійних закупівель необхідного спорядження. Ми робимо перекази у вже існуючі перевірені організації. Нижче ми зібрали список організацій і довірених волонтерів, які активно допомагають нашим воїнам на фронті. Ми підтримуємо ці реквізити в актуальному стані та постійно оновлюємо цей список. Пам'ятай, що вагу має кожна гривня і, щоб допомагати, не обов'язково потрібні великі сумми, але й не варто віддавати останнє.

 • Фонд "Повернись Живим"

  «Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.

  Фонд має прозору фінансову звітність. Кожну пожертву та закупівлю можна відстежувати у режимі реального часу.

  зробити внесок 
 • Фонд "Сергія Притули"

  Славнозвісний фонд, завдяки якому ми швидко назбирали на байрактари ;)

  Фонд допомогає Армії та українцям, які постраждали від війни з росією.

  Усі реквізити - за посиланням.

  зробити внесок 
 • Благодійна організація "Волонтерська"

  Харків - місто-Герой, яке з перших днів війни надійно тримає оборону та не дає ворогу просунутись глибше в країну.

  В Харкові до сих пір лишаються люди, які залишилис без нічого та потребують допомоги.

  зробити внесок 
 • БФ "Таблеточки"

  Допомоги потребують не тільки наші воїни, а й наші дітки. Цей фонд вже більше 10 років допомагає онкохворім дітям України і зараз також потребує ваших донатів.

  зробити внесок 
 • Волонтер Ірина Міщенко

  Перевірений волонтер, знаємо особисто, активно допомагає нашим бійцям, купує техніку та всякі "іграшкі", щоб наблизити нашу Перемогу. Нещодавно відкрила власний благодійний фонд.

  зробити внесок 
 • Волонтер Оля

  Перевірений волонтер, знаємо особисто, допомогамає і нашим бійцям, і людям, які втратили свій дім (купує техніку, кухонні приладдя, посуд, постіль і т.п).